Kontakt

Givarservice: 08-522 001 00 \  mån-tor 09:00-17:00, fre 09:00-16:00 

Vi hjälper dig med minnesgåvor, ditt månadsgivande eller andra frågor kring hur du kan stödja CancerRehabFonden.

Rehabfrågor: 08-522 001 30 \ mån-fre 09:00-12:00

Du hittar svaren på de vanligaste frågorna kring vår rehabilitering och hur man ansöker under Vanliga frågor och svar.

          

E-post: info@cancerrehabfonden.se 

Adress: Eriksbergsgatan 10A, 114 30 Stockholm  

Kontaktuppgifter

Eva Hansen

Generalsekreterare
eva.hansen@cancerrehabfonden.se
08-522 001 040708-83 66 60

Carro Rentzhog

Ekonomi- och adminchef
carro.rentzhog@cancerrehabfonden.se
08-522 001 12072-8533157

Linda Fägersten Näslund 

Marknadschef
linda.fagersten@cancerrehabfonden.se
08-522 001 030707-67 71 73

Susanne Ankar

Givarservice
susanne.ankar@cancerrehabfonden.se
08-522 001 13

Katja Skaarud 

Insamlingsansvarig privata givare
katja.skaarud@cancerrehabfonden.se
08-522 001 140708-72 25 28

Karin Landberg

Rehabkoordinator
karin.landberg@cancerrehabfonden.se
08-522 001 01

Louise Hammar - föräldraledig

Kommunikatör 

Lena Sköldö 

Insamling
lena.skoldo@cancerrehabfonden.se
08-522 001 08

Karolina Furtenbach

Digital kommunikatör och formgivare
karolina.furtenbach@cancerrehabfonden.se 
08-522 001 02070-667 72 20