Kontakt

Välkommen att kontakta oss på CancerRehabFonden. Vi besvarar gärna dina frågor och ser fram emot ditt samtal!

Den 9 maj är kontoret öppet till kl 12, den 10-11 maj har kontoret stängt. Det går då bra att lämna meddelanden på telefon och mejl.

Givarservice/kontor: 08-522 001 00
E-post: info@cancerrehabfonden.se 
Adress: Eriksbergsgatan 10A, 114 30 Stockholm  

Har du frågor om vår rehabilitering eller ansökningsprocess? Kika gärna på vår sida Vanliga frågor och svar

Kontaktuppgifter

Eva Hansen

Generalsekreterare
eva.hansen@cancerrehabfonden.se
08-522 001 040708-83 66 60

Carro Rentzhog

Ekonomi- och Kontorschef
carro.rentzhog@cancerrehabfonden.se
08-522 001 12072-8533157

Susanne Ankar

Kontorsassistent
susanne.ankar@cancerrehabfonden.se
08-522 001 13

Linda Fägersten Näslund - föräldraledig 

Marknads- och Insamlingsansvarig 

Linus Gottfridsson  - vikarierande  

Marknadsansvarig 
linus.gottfridsson@cancerrehabfonden.se
08-522 001 110728-53 31 56

Louise Hammar - föräldraledig

Kommunikatör 

Maria Andersson - vikarierande

Kommunikatör 
maria.andersson@cancerrehabfonden.se 
08-522 001 060720-17 71 74

Mican Francke-Rydén

Rehab- och Projektkoordinator
micaela.francke-ryden@cancerrehabfonden.se
08-522 001 01

Katja Skaarud 

Insamlingsansvarig privata givare
katja.skaarud@cancerrehabfonden.se
08-522 001 140708-72 25 28

Kjell Hjelm 

Företagsansvarig 
kjell.hjelm@cancerrehabfonden.se
070-897 26 08

Lena Sköldö 

Insamling
lena.skoldo@cancerrehabfonden.se
08-522 001 08

Ann-Christin Hjelm 

Insamling
ann-christin.hjelm@cancerrehabfonden.se
08-522 001 07