Kontakt

Givarservice: 08-522 001 00 \ vardagar måndag - torsdag 9-17, fredag 9-16
Vi hjälper dig med minnesgåvor, ditt månadsgivande eller andra frågor kring hur du kan stödja CancerRehabFonden.

Rehabfrågor: 08-522 001 30 \ vardagar måndag - fredag 9-12
Du hittar svaren på de vanligaste frågorna kring vår rehabilitering och hur man ansöker under Vanliga frågor och svar.

E-post: info@cancerrehabfonden.se 
Adress: Eriksbergsgatan 10A, 114 30 Stockholm  

Kontaktuppgifter

Eva Hansen

Generalsekreterare
eva.hansen@cancerrehabfonden.se
08-522 001 040708-83 66 60

Carro Rentzhog

Ekonomi- och adminchef
carro.rentzhog@cancerrehabfonden.se
08-522 001 12072-8533157

Kjell Hjelm 

Insamlingsansvarig företag
kjell.hjelm@cancerrehabfonden.se
070-897 26 08

Katja Skaarud 

Insamlingsansvarig privata givare
katja.skaarud@cancerrehabfonden.se
08-522 001 140708-72 25 28

Susanne Ankar

Givarservice
susanne.ankar@cancerrehabfonden.se
08-522 001 13

Linda Fägersten Näslund 

Marknadschef
linda.fagersten@cancerrehabfonden.se
08-522 001 030707-67 71 73

Louise Hammar - föräldraledig

Kommunikatör 

Maria Andersson - vikarierande

Kommunikatör 
maria.andersson@cancerrehabfonden.se 
08-522 001 060720-17 71 74

Karin Landberg

Rehabkoordinator
karin.landberg@cancerrehabfonden.se
08-522 001 01

Lena Sköldö 

Insamling
lena.skoldo@cancerrehabfonden.se
08-522 001 08

Ann-Christin Hjelm 

Insamling
ann-christin.hjelm@cancerrehabfonden.se
08-522 001 07