Kontakt

 

Givarservice: 08-522 001 00

Öppettider: måntor 09:0017:00, fre 09:0016:00 

E-post: info@cancerrehabfonden.se 

Vår givarservice hjälper dig med minnesgåvor, ditt månadsgivande eller andra frågor kring hur du kan stödja CancerRehabFonden.

---

Frågor om rehabilitering: 08-522 001 00

Öppettider: måntor 09:0017:00, fre 09:0016:00

Du hittar svaren på de vanligaste frågorna om vår rehabilitering och hur du ansöker under Vanliga frågor och svar.

Adress: Eriksbergsgatan 10A, 114 30 Stockholm  

Kontaktuppgifter 

Eva Hansen

Generalsekreterare
eva.hansen@cancerrehabfonden.se
08-522 001 040708-83 66 60

Mari Gahm

Ekonomi- och adminchef
mari.gahm@cancerrehabfonden.se 
08-522 001 12076-100 21 29

Linda Fägersten Näslund 

Marknadschef
linda.fagersten@cancerrehabfonden.se

Lisa Kruse

Marknadsfrågor
lisa.kruse@cancerrehabfonden.se
070-797 78 00

Susanne Ankar

Givarservice
susanne.ankar@cancerrehabfonden.se
08-522 001 13

Katja Skaarud 

Insamlingsansvarig privata givare
katja.skaarud@cancerrehabfonden.se
08-522 001 140708-72 25 28

Karin Landberg

Rehabkoordinator
karin.landberg@cancerrehabfonden.se
08-522 001 01

Louise Hammar

Kommunikatör/skribent
louise.hammar@cancerrehabfonden.se
08-522 001 060720-17 71 74

Lena Sköldö 

Insamling
lena.skoldo@cancerrehabfonden.se
08-522 001 08

Karolina Furtenbach

Digital kommunikatör och formgivare
karolina.furtenbach@cancerrehabfonden.se 
08-522 001 02070-667 72 20