Kontakt

Välkommen att kontakta oss på CancerRehabFonden. Vi besvarar gärna dina frågor och ser fram emot ditt samtal!

Givarservice/kontor: 08-522 001 00
E-post: info@cancerrehabfonden.se 
Adress: Eriksbergsgatan 10A, 114 30 Stockholm  

Kontaktuppgifter

Eva Hansen

Generalsekreterare
eva.hansen@cancerrehabfonden.se
08-522 001 040708-83 66 60

Carro Rentzhog

Ekonomichef
carro.rentzhog@cancerrehabfonden.se
08-522 001 12

Linda Fägersten Näslund

Insamlings- och Marknadsansvarig 
linda.fagersten@cancerrehabfonden.se    
08-522 001 03070-767 71 73

Hanna Liljehammar 

Marknads- och kommunikationsassistent  
hanna.liljehammar@cancerrehabfonden.se
08-522 001 11

Louise Hammar

Kommunikatör
louise.hammar@cancerrehabfonden.se
08-522 001 060720-17 71 74

Mican Francke-Rydén

Rehab- och Projektkoordinator
micaela.francke-ryden@cancerrehabfonden.se
08-522 001 01

Anne Cederhage

Företagsansvarig 
anne.cederhage@cancerrehabfonden.se
08-522 001 02  070-728 30 89

Kjell Hjelm 

Företagsansvarig 
kjell.hjelm@cancerrehabfonden.se
070-897 26 08

Lena Sköldö 

Insamling
lena.skoldo@cancerrehabfonden.se
08-522 001 08

Ann-Christin Hjelm 

Insamling
ann-christin.hjelm@cancerrehabfonden.se
08-522 001 07